Купити лінію з переробки фундука в Україні. Обладнання для фундука / ГОРІХОВОД - горіхоколи для особистого та промислового використання
 • Ваш список
  "Список порівнянь" пустий
+38 (095) 635-15-09

orehovod.ua@gmail.com
 Доставка
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Відправка за межі України
 • Самовивіз
 Оплата
 • Готівкою при отриманні
 • На розрахунковий рахунок
 Замовлення за телефонами
 • +38 (095) 635-15-09
 • +38 (098) 820-97-10
+38 (095) 635-15-09

Промислова лінія з переробки фундука та мигдалю (200 кг/год)

Код: 1151
Уточнюйте у менеджера ( 0 $ )
Є в наявності
Додати до порівняння

Комплект обладнання забезпечує повний цикл переробки фундука та мигдалю – від сортування горіха у шкаралупі до контролю якості готового та відсортованого ядра.

* Лінію можливо переобладнати і укомплектувати під запити, і вимоги клієнта.
* Лінія виготовляється під замовлення для фундука або мигдалю.

Доставка по Україні та в інші країни

Промислова лінія – це повний комплекс обладнання для переробки фундука або мигдалю у промислових садах та на виробництвах. Комплект обладнання підібраний для максимальної автоматизації процесу переробки та мінімізації ручної роботи.

Промислова лінія виконує повний цикл переробки:

 • Калібрування фундука або мигдалю у шкаралупі за розмірами. Калібрування заощаджує час і сили на налаштуванні горіхоколу та підвищує вихід цілого ядра.
 • Розкол горіха на барабанному горіхоколі для фундука та мигдалю. Горіхокол максимальної продуктивності дбайливо розколює горіх та дає до 90% цілого ядра.
 • Переміщення горіха з горіхоколу на сортувальне обладнання здійснюється за допомогою підйомного транспортера з бункером. Конвеєр забезпечує безперебійну роботу лінії та рівномірну подачу без участі людини.
 • Сортування колотого горіха на віброситі та в системі аспірації. У процесі сортування на устаткуванні ви отримуєте відсортоване чисте ядро, шкаралупу та недокол. Сортувальне обладнання застосовується для якісного та швидкого сортування колотого горіха у великих обсягах та виконує до 95% усієї роботи з сортування.
 • Контроль якості ядра на інспекційному столі необхідний отримання відбірного горіха. В процесі інспекції ядро ​​рухається по стрічці і персонал стежить за якістю, при виявленні невідповідного, зіпсованого ядра або шматочків шкаралупи воно забирається убік.

Продуктивність промислової лінії становить до 200 кг/год. При нормованому 8-ми годинному робочому дні обладнання здатне переробити до 1600 кг горіха (калібрування, розкол, сортування горіха). Для порівняння – при ручній переробці такої кількості горіха потрібно близько 60 осіб.

Для обслуговування кожної з установок потрібний один оператор. Оптимальна кількість персоналу для безперервної та якісної роботи обладнання: 8-13 осіб (кількість залежатиме від горіха).

* Лінію можливо переобладнати і укомплектувати під запити, і вимоги клієнта.
* Лінія виготовляється під замовлення для фундука або мигдалю.

* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального.
Вартість доставки НЕ включена у вартість товару. Щоб дізнатися вартість доставки до Вашої країни зв'яжіться з менеджером. Все про умови доставки та оплати тут.

! Заявлені характеристики можуть відрізнятися при використанні неякісної сировини.

* Під неякісною сировиною мається на увазі:
- горіх вражений хворобами, з цвіллю або гниллю;
- горіх з товстою шкаралупою і вросшими в ядро ​​перетинками;
- пересушений горіх (ядро кришиться при обробці);
- вологий еластичний горіх, який після розколу зберігає свою цілісність і потребує ручного очищення.

Промислова лінія з переробки фундука та мигдалю (200 кг/год) Промислова лінія з переробки фундука та мигдалю (200 кг/год) - 1
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того щоб додати товар до списку бажань, Вам необхідно