Миття та сушіння горіха / ГОРІХОВОД - горіхоколи для особистого та промислового використання
  • Ваш список
    "Список порівнянь" пустий
+38 (095) 635-15-09

orehovod.ua@gmail.com
Ціна
Виробник
  • Горіховод (6)

Миття та сушіння горіха

/ 6 товарів
Сортування
На сторінці
Сушарка для волоського горіха в шкаралупі
Уточнюйте у менеджера ( 0 $ )
Під замовлення
Порівняти
Продуктивність: 2 тонни/добу. Потужність двигуна (електроспоживання): 13 кВт, робоча 4-6 кВт. Підігрів: електричний. Об’єм: 2 м3. Розміри: 160 * 160 * 320 см. Вага: 900 кг. Регулювання температури: є. Матеріал: сталь. Колір: зелений. Комплектація: 380В. Гарантія: 12 місяців. Без коліс. Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами. Доставка по Україні та в інші країни
Промислова мийка для очищення горіха від зеленої шкірки (700 кг/год)
Уточнюйте у менеджера ( 0 $ )
Під замовлення
Порівняти
Продуктивність: до 700 кг/год (в залежності від зрілості горіха). Електроспоживання: 2,2 кВт. Об’єм ємності: 180 л. Матеріал: сталь. Розміри: 220 * 105 * 100 см. Вага: 225 кг. Комплектація: 220В, за запитом - 380В. Гарантія: 6 місяців. Доставка по Україні та в інші країни
Мийка для горіха, овочів, фруктів
Уточнюйте у менеджера ( 0 $ )
Під замовлення
Порівняти
Продуктивність: до 500 кг/год (в залежності від виду та ступеня забрудненості продукту). Об’єм ємності: 100 л. Матеріал: нержавіюча сталь. Матеріал валиків: нейлонове покриття. Кількість валиків: 9. Комплектація: 220В, за запитом - 380В. Вага і габарити: 210 * 85 * 80 см, 150 кг. Потужність: 0,75 кВт. Підходить для: горіха, овочів, фруктів, коренеплодів і т.д. Гарантія: 12 місяців. Доставка по Україні та в інші країни
Акція! Ремкомплект (щітки + диск)
Ремкомплект для очищувача горіха від зеленої шкірки (200 кг)
Уточнюйте у менеджера ( 0 $ )
Під замовлення
Порівняти
Матеріал щіток: оцинкована сталь. Розміри: 42 * 20 * 0,2 см. Кількість щіток: 7 шт. Матеріал диска: сталь. Товщина: 0,4 см. Діаметр: 55 см. Доставка по Україні та в інші країни
Очищувач волоського горіха від зеленої шкірки (300 кг/год)
Уточнюйте у менеджера ( 0 $ )
Під замовлення
Порівняти
Продуктивність: до 300 кг/год (в залежності від зрілості горіха). Електроспоживання: 1,1 кВт. Об’єм ємності: 170 л. Матеріал: сталь. Розміри: 100 * 60 * 60 см. Комплектація: 220В. Гарантія: 6 місяців. Доставка по Україні та в інші країни
2 відгука
Очищувач волоського горіха від зеленої шкірки (100 кг/год)
Уточнюйте у менеджера ( 0 $ )
Під замовлення
Порівняти
Продуктивність: до 100 кг/год (в залежності від зрілості горіха). Електроспоживання: 0,75 кВт. Об’єм ємності: 60 л. Матеріал: сталь. Розміри: 90 * 50 * 55 см. Комплектація: 220 В. Кількість обертів: 125 обертів/хв. Гарантія: 6 місяців. Доставка по Україні та в інші країни

Важливі етапи в процесі заготівлі волоського горіха - очищення від зеленого навколоплідника та сушіння. У промислових масштабах необхідно економити час і здійснювати ці процедури якнайшвидше, прискорюючи процес переробки та заготівлі грецького горіха.

Зрілий горіх не може довго перебувати в зеленій шкірці, особливо якщо він уже почорнів і потріскався. Все тому, що йод, що міститься в навколопліднику, може в'їдатися в шкаралупу і при тривалому впливі проникати в ядро. Це викликає почорніння та псування горіха. Коли молодий волоський горіх у зеленій шкірці потребує акуратного та швидкого очищення, то без спеціального обладнання не обійтись.
Для швидкого, якісного позбавлення зеленого навколоплідника нашими майстрами виготовлений спеціальний пілінг - очищувач горіха від зеленої шкірки.

Очищувач горіха від зеленої шкірки – обладнання, спеціально призначене для дбайливого та швидкого очищення волоських горіхів від зеленої шкірки у промислових чи господарських масштабах.
Очищувач без зусиль, а головне швидко, якісно та дбайливо видалить зелену шкірку з молодого та з дозрілого горіха, навколоплідник якого вже сам відділяється від плода, а також з молодого горіха. Залишить при цьому шкаралупу цілою без сколів і тріщин, а також проведе пілінг (мийку) волоського горіха від йоду та іншого лушпиння.

Переваги очищувача волоського горіха від зеленого навколоплідника:

  1. Значно прискорюється процес очищення волоського горіха (залежно від ступеня зрілості горіха можна обробляти до 1000 кг/год).
  2. Якісно і безболісно для шкаралупи видалить зелений навколоплыдник. Завдяки цьому збільшується кінцева ціна продукту (немає сколів, розломів, тріщин та пошкоджень, а отже ядро ​​волоського горіха не втрачає ціни).
  3. Разом із зеленою шкіркою очищувач ретельно змиває йод, що міститься у шкірці, а це гарантія того, що ядро ​​не потемніє.
  4. Використовуючи очищувач, Ви вбережете шкіру рук від попадання на неї юглону, що міститься в навколопліднику та який моментально вбирається в шкіру і руки стають "чорними".
  5. Використовуючи очищувач, Ви швидше впораєтеся з роботою і приступите до наступного етапу переробки горіха раніше за конкурентів.
  6. Профілактика горіха, зі шкіркою видаляється все сміття, пил та бруд.

Із застосуванням очищувача Ви зберігаєте шкаралупу цілою, убережете ядро ​​горіха від потемнінь та збережете цінність та цінник горіха!

При збиранні волоського горіха з землі його важливо очистити від сміття і пилу. Волоський горіх з чистою шкаралупою має більш високу вартість на ринку і може експортуватися, а також чистий горіх простіше переробляти. Для очищення волоського горіха від сміття та пилу використовується мийка волоського горіха.

Свіжий вологий горіх важливо правильно висушити, особливо після миття та очищення від зеленого навколоплідника. Для сушіння великих обсягів волоського горіха використовуються промислові сушки. Вони підтримують необхідну температуру та рівномірне сушіння горіха. Це дуже важливо, тому що навіть невелика частина недосушеного волоського горіха може бути причиною цвіління всієї партії.

У нас доступні вигідні та прозорі ціни на обладнання для всіх та кожного!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того щоб додати товар до списку бажань, Вам необхідно