Допоможи українському бізнесу - допоможи Україні! / Новини / ГОРІХОВОД - горіхоколи для особистого та промислового використання
  • Ваш список
    "Список порівнянь" пустий
+38 (095) 635-15-09

orehovod.ua@gmail.com

Допоможи українському бізнесу - допоможи Україні!

Друзі, в цей надскладний для української держави та економіки час наша компанія не стоїть осторонь! 

Ми відгукнулися на заклик нашого Президента до активного відновлення потужності української економіки та запустили діяльність нашого бізнесу. 

І саме зараз, як ніколи раніше, ми потребуємо ваших замовлень! Наша натхненна команда звертається за допомогою до кожного з вас - садівника, горіховода, бізнесмена та пересічного громадянина! 

Що ви можете придбати для себе і тим самим допомогти українцям та українському бізнесу?

Будь-яке, навіть невелике замовлення - це ще один день боротьби за спільні демократичні цінності, свободи та щира вдячність від кожного маленького та дорослого українця! 

Завдяки вашим замовлення ми матимемо змогу вчасно і у повній мірі сплатити податки, а також виплатити заробітну плату нашому персоналу.

Ви можете придбати домашнє обладнання - ручні горіхоколи та роли для збору плодів у саду. Такі інструменти будуть вірними помічниками для вас або гарним подарунком для ваших близьких.

Якщо у вас є горіховий сад, виробництво з переробки волоського горіха чи ви тільки плануєте горіховий бізнес ми пропонуємо готові рішення для вашого бізнесу. В нашому асортименті обладнання для:
збору горіхів та інших плодів;
миття та сушіння горіха;
калібрування горіха;
розколювання з максимальним збереженням цілостності ядра;
сортування колотого горіха, сортування ядра за розмірами та кольором;
транспортувальне обладнання для автоматизації виробництва;
А також – готові промислові лінії для збору, миття, сушіння та переробки горіхів.

Частина коштів, які отримає наш бізнес від замовлення буде направлена на допомогу сім'ям з дітям, постраждалим від ведення бойових дій у регіонах України, вимушеним переселенцям та всім тим, хто залишився без житла, роботи, грошей та інших засобів для існування.

Чому зараз замовляти нашу продукцію безпечно?

На даний час ми підготували особливі умови для наших клієнтів. Вони гарантують отримання замовлення в повному обсязі та захищають вас від усіх форс-мажорних обставин. Наша команда буде з вами на зв'язку 24/7 і при необхідності надасть всі можливі консультації.

Друзі, український бізнес як і вся країна опинився у біді, і ми щиро просимо підтримати нашу компанію. Завдяки вашій підтримці, ми вистоїмо та здійснимо справжнє українське економічне чудо!

Ми переможемо і все буде Україна! 

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того щоб додати товар до списку бажань, Вам необхідно