Промисловий горіхокол Еталон із вбудованою аспіраційною колоною з конусним типом стиснення горіха та максимальним виходом цілого ядра, 200 кг/год. / ГОРІХОВОД - горіхоколи для особистого та промислового використання
 • Ваш список
  "Список порівнянь" пустий
+38 (095) 635-15-09

orehovod.ua@gmail.com
 Доставка
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Відправка за межі України
 • Самовивіз
 Оплата
 • Готівкою при отриманні
 • На розрахунковий рахунок
 Замовлення за телефонами
 • +38 (095) 635-15-09
 • +38 (098) 820-97-10
+38 (095) 635-15-09

Промисловий горіхокол Еталон із вбудованою аспіраційною колоною (200 кг/год)

Код: 1161
194 250 грн.
Немає в наявності
Додати до порівняння

Технічні характеристики:

Продуктивність: до 200 кг/год. Відсоток цілого ядра: до 80%. Потужність двигуна (електроспоживання): 2,05 кВт. Матеріал: сталь. Матеріал колючого елемента: сталь. Колір: сріблястий. Габарити: 185*95*160 см. Вага: 300 кг. Функція підстроювання калібру горіха: є. Можливість колоти: волоський горіх. Комплектація: 380В, за запитом – 220В. Гарантія: 12 місяців.

Доставка по Україні та в інші країниПродуктивність до 200 кг/год
Відсоток цілого ядра (Волоський горіх) до 80%
Колір Зелений/сріблястий
Потужність 1,5 кВт
Країна виробника Україна

Машина для лущення волоського горіха Еталон із вбудованою аспірацією - це установка для швидкої та продуктивної колки волоського горіха, а також відділення ядра від шкаралупи. Горіхокол може працювати без попереднього калібрування горіха, має високу продуктивність, виконує відразу дві функції - розкол горіха та первинне сортування ядра від шкаралупи. У цій моделі горіхоколу використовується конусний тип розколу, завдяки чому вихід цілого ядра сягає 80%.

Переваги промислового горіхокола Еталон з аспірацією:

 • Висока потужність горіхокола - встановлений двигун потужністю 1,5 кВт.
 • Автоматизація - горіх розколюється і вивантажується відразу в аспіраційну колону, де потоком повітря відокремлюється шкаралупа від ядра.
 • Економія часу - не вимагає попереднього калібрування горіха і виконує відразу дві функції - розкол та сортування.
 • Високий відсоток цілого ядра – до 80%.
 • Універсальність - відмінно підходить для волоського горіха будь-якого розміру.
 • Висока продуктивність - переробляє до 200 кг на годину.
 • Простота в роботі - з горіхолом легко впорається 1 людина.
 • Можливість налаштувати зазор між колючими плитами та зусилля стиснення (регулюється для розколювання горіха з різною товщиною шкаралупи та рівнем вологості).

Машина для лущення волоського горіха з вбудованою аспірацією автоматизує процес переробки та забезпечує дбайливу переробку. Результат роботи устаткування - відсортоване ядро волоського горіха та недокол, який недостатньо розколовся у горіхоколі. Шкаралупа та перегородки відокремлені в окрему ємність. Ядра не зазнають зайвих переміщень та пошкоджень. Недокол відправляється на ручну дочистку або повторний розкол. Таким чином, установка дозволяє отримувати максимально високий вихід цілого ядра.

Цей промисловий горіхокол з аспірацією може використовуватися як окрема одиниця, а також встановлюється до складу автоматизованої лінії для переробки волоського горіха.

Принцип роботи машини:

Засипаємо горіх в бункер горіхоколу і вмикаємо. Горіх захоплюють гаки ланцюгового конвеєра і доставляють у колючий механізм. Горіх потрапляє між конусними плитами, опускається відповідно до свого розміру, плити стискаються і шкаралупа тріскається, залишаючи ядро цілим. Коли плити розтискаються, горіх вивантажується до аспіраційної колони. Потік повітря в колоні відокремлює шкаралупу та перегородки, а ядро та недокол вирушає у вивантажувальну ємність.

* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального.

Вартість доставки НЕ включена у вартість товару. Щоб дізнатися вартість доставки до Вашої країни зв'яжіться з менеджером. Все про умови доставки та оплати тут.

! Заявлені характеристики можуть відрізнятися при використанні неякісної сировини.

* Під неякісною сировиною мається на увазі:
- горіх вражений хворобами, з цвіллю або гниллю;
- горіх з товстою шкаралупою і вросшими в ядро ​​перегородками;
- пересушений горіх (ядро кришиться при обробці);
- вологий еластичний горіх, який після кілки зберігає свою цілісність і потребує ручного очищення.

Промисловий горіхокол Еталон із вбудованою аспіраційною колоною (200 кг/год) Промисловий горіхокол Еталон із вбудованою аспіраційною колоною (200 кг/год) - 1 Промисловий горіхокол Еталон із вбудованою аспіраційною колоною (200 кг/год) - 2
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того щоб додати товар до списку бажань, Вам необхідно