Купити обладнання для колки та сортування фундука в Україні. Промислова лінія / ГОРІХОВОД - горіхоколи для особистого та промислового використання
 • Ваш список
  "Список порівнянь" пустий
+38 (095) 635-15-09

orehovod.ua@gmail.com
 Доставка
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Відправка за межі України
 • Самовивіз
 Оплата
 • Готівкою при отриманні
 • На розрахунковий рахунок
 Замовлення за телефонами
 • +38 (095) 635-15-09
 • +38 (098) 820-97-10
+38 (095) 635-15-09

Промислова лінія з переробки фундука (200 кг/год)

Код: 1156
340 415 грн.
Є в наявності
Додати до порівняння

Комплект обладнання забезпечує базовий цикл переробки фундука – розкол фундука з максимальним виходом цілого ядра, сортування колотого фундука та ядра, автоматизацію переміщень сировини.

Продуктивність: до 200 кг/год. Матеріал: сталь. Колір: сірий. Розміри: 235 * 330 * 130 см. Комплектація: 380 В. Гарантія: 12 місяців.

* Лінію можливо переобладнати і укомплектувати під запити і вимоги клієнта.

Доставка по Україні та в інші країниПромислова лінія для переробки фундука у промислових садах та на виробництвах. Лінія являє собою єдине обладнання компактних розмірів, із загальною панеллю керування та максимальною автоматизацією процесу.

Промислова лінія виконує переробки:

 • Переміщення фундука в горіхокол. Конвеєр з великим бункером забезпечує безперебійну роботу лінії та рівномірну подачу фундука на лінію колки та сортування без участі людини.
 • Розкол горіха на барабанному горіхоколі для фундука та мигдалю. Горіхокол максимальної продуктивності дбайливо розколює фундук і дає до 90% цілого ядра.
 • Сортування колотого фундука на вібросіті з системою аспірації. У процесі сортування ви отримуєте відсортоване на 2 фракції ядро, а також в окремих ємностях шкаралупу та недокол. Сортувальне обладнання застосовується для якісного та швидкого сортування колотого горіха у великих обсягах та виконує до 95% усієї роботи з сортування.

Продуктивність промислової лінії становить до 200 кг/год. При нормованому 8-ми годинному робочому дні обладнання здатне переробити до 1600 кг горіха (розкол, сортування горіха). В результаті роботи лінії ви отримуєте відсортоване ядро, готове до подальшої переробки або фасування. Для порівняння – при ручній переробці такої кількості горіха потрібно близько 60 осіб.

Лінія може бути доукомплектована калібратором для фундука у шкаралупі та інспекційним столом для контролю якості ядра перед фасуванням.

Для обслуговування лінії необхідний лише один оператор – для завантаження фундука в бункер та контролю роботи лінії.

* Лінія має налаштування для переробки мигдалю.

* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального.
Вартість доставки НЕ включена у вартість товару. Щоб дізнатися вартість доставки до Вашої країни зв'яжіться з менеджером. Все про умови доставки та оплати тут.

! Заявлені характеристики можуть відрізнятися при використанні неякісної сировини.

* Під неякісною сировиною мається на увазі:
- горіх вражений хворобами, з цвіллю або гниллю;
- горіх з товстою шкаралупою і вросшими в ядро ​​перетинками;
- пересушений горіх (ядро кришиться при обробці);
- вологий еластичний горіх, який після розколу зберігає свою цілісність і потребує ручного очищення.

Промислова лінія з переробки фундука (200 кг/год)
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того щоб додати товар до списку бажань, Вам необхідно