Як правильно спланувати свою роботу горіховому підприємцю та чим зайнятися у міжсезоння / Горіхівництво / ГОРІХОВОД - горіхоколи для особистого та промислового використання
  • Ваш список
    "Список порівнянь" пустий
+38 (095) 635-15-09

orehovod.ua@gmail.com

Як правильно спланувати свою роботу горіховому підприємцю та чим зайнятися у міжсезоння

Горіховий бізнес — широке поняття, що включає як домашніх переробників, і великі експортні компанії. Заробити на горіхах можна різними способами:
1. Переробляти свій горіх вдома, отримуючи додатковий сезонний дохід.
2. Вирощувати горіховий сад та продавати горіхи в шкаралупі або вже перероблені горіхи.
3. Займатися скуповуванням горіхів у приватних господарствах, формувати великі партії та продавати їх компаніям-експортерам.
4. Купувати горіхи в шкаралупі, переробляти та продавати ядро.
5. Переробляти горіх або купувати готове ядро для виготовлення продуктів з доданою вартістю – олії, молока чи снеків.
6. Експортувати горіх за кордон.

Власники садів зазвичай заробляють лише у сезон, коли горіх дає врожай. При цьому сад потребує догляду практично цілий рік. Промислові сади не можуть обійтися без автоматизації та мінімального набору обладнання для миття та сушіння волоського горіха. Дохід від власного саду збільшується за рахунок переробки горіха на ядро. До того ж багато садівників поєднують вирощування власних горіхів із закупівлею та переробкою горіхів або наданням послуг з переробки іншим садам та підприємцям. Таким чином, сезонний бізнес стає постійним.

Купувати та продавати, переробляти чи експортувати волоські горіхи можна цілий рік. Цьому сприяє постійний попит на горіхи зовнішньому ринку. Звичайно, обсяги горіхів, переробки та експорту будуть піковими восени і знижуватимуться влітку, слід враховувати цю специфіку та організовувати процес відповідно до кон'юнктури ринку. Максимальні зусилля для рентабельності бізнесу докладаються у горіховий сезон – з вересня до лютого. У цей час намагаються працювати на максимальній потужності, використовуючи промислове обладнання, автоматизацію та збільшену кількість персоналу. У період спаду обсягів йде спокійна некваплива робота підприємства, планування наступного сезону, пошук шляхів оптимізації бізнесу, розвиток партнерських відносин та налагодження закупівель та продажу. Після сезону частина тимчасових підприємців йде з горіхового бізнесу, тому ринок стає вільнішим і є робота для тих, хто працює цілий рік.

Поради для тих, хто тільки планує розпочати горіховий бізнес:
1. Визначте, чим ви хочете займатися – вирощуванням, переробкою чи заготівлею горіхів.
2. Визначте цілі бізнесу та обсяги горіха.
3. Проконсультуйтеся зі спеціалістами та підберіть під свої потреби обладнання, яке автоматизує та полегшить вашу роботу.
4. Починайте готуватися до сезону заздалегідь, щоб вчасно розпочати роботу, набратися необхідного досвіду та працювати з максимальною віддачею до піку сезону.
5. Шукайте способи додаткового заробітку – у садівництві чи заготівлі горіха може бути переробка горіхів на ядро, у переробників – створення продукту з доданою вартістю чи експорт ядер.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того щоб додати товар до списку бажань, Вам необхідно